Klientide tagasiside

Kuidas on läinud klientidel?

Maarja

Maarja

Pöördusin Marise poole 2018. aasta aprillikuus seoses tervisehädadega, mis vaevasid mind juba aastaid. Marise konsultatsioon hõlmas endas detailset ülevaadet minu tervise- ja toitumisajaloo kohta, mille põhjal koostas ta mulle isikliku soovitusliku toitumisharjumuste muutmise plaani (mida võiksin rohkem või vähem süüa, et toit oleks mitmekesisem), kui ka sinna juurde vitamiine. Marise palvel panin nädala jooksul kirja ka enda nädalase menüü, mis, nagu selgus, oli üsna ühekülgne. Maris analüüsis seda laiemalt ning tegi mitmeid soovitusi minu menüüsse. Võtsin tema antud soovitusi arvesse ja olin tulemusega meeldivalt üllatunud!

Sille

Sille

Mulle väga meeldis Marise terviklik ja väga põhjalik lähenemine - ta ei võtnud vaatluse alla mitte toitumise poolt vaid kogu elustiili ja harjumusi ning tegi ka vastavaid soovitusi nii toitumise kui ka trenni ja elustiili puhul üldiselt. Marise soovituste järgi talitades nägin selgelt, et mu enesetunne paranes, terviseprobleem ei olnud enam niivõrd domineeriv ning ka kohutav magusaisu vähenes. Lisaks on Maris ka väga meeldiv ja avatud inimene.

kristel

Kristel

Maris on väga mõistev ja empaatiline terapeut. Ta suudab end panna Sinu olukorda ja arvestada sellega, mis Sinule on oluline. Minu toitumiskava on kindlasti palju palju tervislikum ja iga otsus põhjendatud loogiliselt ning minu keha toetavalt.
Tunda on kuidas Marist päriselt huvitab minu käekäik nii konsultatsiooonide ajal kui ka peale teist konsultatsiooni. Arvan et iga inimene, kes soovib oma keha eest paremat hoolt kanda võiks käia toitumisterapeudi juures

previous arrow
next arrow
Slider